МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН И ФЕНОВЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН И ФЕНОВЕ
 
ИндексPortalРегистрирайте сеВход

 

 Приветсвена тема: Саня Черкезова

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KimJackson
Admin ~
Admin ~
KimJackson


Chinese zodiac : Cat
Брой мнения : 59
Join date : 14.04.2021
Age : 49
Местожителство : Tenerife
Favourite MJ Album Favourite MJ Album : BAD
Favourite MJ Era Favourite MJ Era : BAD ERA

Приветсвена тема: Саня Черкезова Empty
ПисанеЗаглавие: Приветсвена тема: Саня Черкезова   Приветсвена тема: Саня Черкезова I_icon_minitimeСъб Апр 24, 2021 9:17 pm

Приветсвена тема: Саня Черкезова MEK-110


Добре дошла сред нас, Саня!  flower hott 

Това си е твоята тема. Да ни разкажеш нещо за теб и любовта ти към Майкъл, а ние си запазваме правото да ти задаваме всякакви въпроси.  mj emoji 10 Надяваме се да те виждаме често тук- с теми, мнения и да ти е приятно и забавно.  mj emoji 5
Върнете се в началото Go down
Sanya Cherkezova

Sanya Cherkezova


Chinese zodiac : Dog
Брой мнения : 3
Join date : 24.04.2021
Age : 29
Местожителство : Bulgaria
Favourite MJ Album Favourite MJ Album : History,Off the wall, Dangerous,Invisible....
Favourite MJ Era Favourite MJ Era : Dangerous,History,Bad

Приветсвена тема: Саня Черкезова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приветсвена тема: Саня Черкезова   Приветсвена тема: Саня Черкезова I_icon_minitimeПет Май 07, 2021 10:16 pm

Здравейте,фенове! Много ми е приятно и се радвам да се присъединя и да съм част от този форум! Аз съм Саня Черкезова, родена съм в гр.Сливен на 30.12.1994. Не знам от къде точно да да започна....така че ще пиша всичко каквото се сетя.Зодия козирог съм,и общо взето на себе си приличам....каквото си навия на пръста то става..абе рогато същество :D. Имам художествено образование,завършила съм НХГ Д.Добривич в Сливен
Човек на изкуството съм,обичам да рисувам и да правя всякакви откачени странни абстрактни предмети инсталации и рисунки по моя презумция!Стига съм дрънкала глупости а да започвам по същество! 
Така увлечението, манията и любовта ми към Майкъл започнаха когато бях някъде на 10 години когато вуйчо ни дойде на гости и ми даде диск със записани песни които да си слуша в колата. Взех аз диска и си го пуснах и познайте.... имаше само песни на Майкъл.......В момента в който чух Dirty Diana това беше първата песен май...и като чух гласа на Майкъл се влюбих в него и онемях защото до тогава не бях чувала по пленяващ и готин глас...още от тогава се влюбих в Майкъл и в гласа му.
И от там се започна, започнах да се интересувам,кой е това как се казва и т.н.По скайп търсех да се всържа с други фенове...и постоянно ми пращаха снимки и песни на Майкъл :D. Всичко беше прекрасно...от тогава си живея в мой Майкълски свят в който малко хора могат да ме разберат ....Не е лесно да си фен ..но това няма особено значение не искам да говоря за това! 
И така ....започнах да се интересувам все повече и повече и повече от Майкъл ,започнах да отбелязвам всяка година 29.08. като слушам Майкъл ...но радостта ми не беше на 100 процента..имах нужда да споделя с някой който ме разбира но нямаше с кой :( ...и за това си има причина за която не ми се говори... сещате се! 
Старите фенове може да ми се изсмеят за това но ... Майкъл е моят идол...Израстнала съм с него...той е моят идеал за човек ,хуманист музикант и т.н. Двете неща за които винаги ще съжалявам са че не съм се родила 10-15  години по рано и че едва миналата година имах възможност да започна да си запълвам Майкълската колекция защото до тогава нямах почти нищо,но по добре късно от колкото никога! Това е от мен за сега! Ако имате въпроси може да задавате!
Върнете се в началото Go down
 
Приветсвена тема: Саня Черкезова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Приветствена тема:
» Приветствена тема: BRENDO
» Приветствена тема: Валентина Ласкаева

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН И ФЕНОВЕ :: ЗОНА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ :: Да се запознаем-
Идете на: